19 лютого – День Державного Герба України

Сьогодні відзначається День Державного Герба України. Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті – національний символ українців часів визвольних змагань XX століття, який має статус малого герба та є головним елементом майбутнього великого герба.

09:16 19.02.2024

16 лютого - День єднання

16 лютого, відповідно до Указу Президента №53 від 14 лютого 2022 року «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», Україна відзначає державне свято - День єднання.

09:36 16.02.2024

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

В Чорноострівській громаді триває ІІ етап всеукраїнських змагань серед учнів закладів загальної середньої освіти під гаслом «Разом переможемо» «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». На базі Грузевицького ліцею 15 лютого відбулися змагання з волейболу серед дівчат.

16:24 15.02.2024

Вітаємо призерів та учасників фотоконкурсу

Відповідно до наказу Хмельницького ОЦКТЕВУМ від 26.12.2023р. №46-од підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

17:06 14.02.2024

Наочне обладнання для 5 – 6 класів НУШ

Для навчальних кабінетів математичної і природничої освітньої галузі 5 – 6 класів НУШ закладів загальної середньої освіти Чорноострівської селищної ради придбано сучасні засоби навчання.

17:07 13.02.2024

Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

Відповідно Плану Всеукраїнських міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2023 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 28.11.2022 №1063 та листа Національного ЕНЦУМ МОНУ «Щодо проведення Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» від 02.11.2023 р. № 271 на базі Хмельницького обласного центру краєзнавства, туризму та екологічного виховання учнівської молоді пройшов обласний етап щорічного Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».

14:34 09.02.2024

«Пліч-о-пліч шкільні ліги Хмельниччини»

За ініціативи Президента України Володимира Зеленського щодо популяризації спорту серед здобувачів освіти, по всій Україні у 2023-2024 навчальному році проводяться спортивні змагання у відповідності до Положення про підготовку та проведення змагань «Пліч-о-пліч шкільні ліги Хмельниччини. Учні закладів загальної середньої освіти змагаються під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». Метою проєкту є залучення школярів до фізичного розвитку, формування у них лідерських якостей через спорт, психоемоційна підтримка та налагодження соціальних контактів. В межах даного проєкту у нашій громаді заплановано проведення змагання із трьох видів спорту, які є найбільш популярними: баскетбол, волейбол та футзал.

12:57 07.02.2024