20 січня – День вшанування захисників Донецького аеропорту

У березні 2014-го, на тлі окупації Російською Федерацією Кримського півострову та розгортання агресором сепаратизму у Донецькій і Луганській областях, військовослужбовці 3-го окремого полку спецпризначення та 95-ї окремої аеромобільної бригади взяли під охорону Донецький аеропорт. 17 квітня 2014-го окупанти вперше безуспішно спробували захопити аеропорт, а 6 травня всі польоти через летовище припинилися.

09:00 20.01.2024

16 січня - День Пам'яті Кіборгів

Сьогодні в Україні відзначають День пам’яті захисників Донецького аеропорту, яких за мужність та неймовірну стійкість називають кіборгами.

12:46 16.01.2024

15 січня - День затвердження Державного Гімну України

До найбільших святинь будь-якого народу належить національний гімн (у перекладі з грецької мови – святкова пісня) – символ державної символіки. Слова і музика гімну змушують кожного з нас підніматися при перших же акордах. Для українців – це гімн «Ще не вмерла Україна».Музичне виконання Державного Гімну України здійснюється під час проведення офіційних державних церемоній та інших заходів.

10:29 15.01.2024

Вітаємо із 95-річчям!

Сьогодні святкує свій 95-річний ювілей жителька села Грузевиця Шевчук Катерина Владиславівна.

14:42 12.01.2024

Вітаємо із 95-річчям!

7 січня відзначила своє 95-річчя жителька селища Чорний Острів Голубева Марія Карлівна.

16:51 08.01.2024

1 січня – 115-та річниця з дня народження Степана Бандери

Степан Бандера з’явився на світ 1 січня 1909 року у селі Угринів (тепер Івано-Франківщина) у родині греко-католицького священника. Життєвий шлях Бандери набув політичної складової, адже він виріс, ставши ключовою фігурою в українському націоналістичному русі.

12:34 01.01.2024

З Новим роком!

Шановні мешканці Чорноострівської громади!

20:39 31.12.2023