Оголошення

Повідомлення щодо проведення робіт з агрозахисту посівів кукурудзи в селах Захарівці та Крачки (за межами) з 21.07.2023 по 28.07.2023 року

Повідомлення щодо проведення робіт з агрозахисту посівів кукурудзи ТОВ «Україна 2001», в особі керуючого відділком №30 Козака П.А., повідомляє Вас про здійснення робіт з агрозахисту посівів кукурудзи, а саме внесення трихограми, на території с. Захарівні та с.Крачки (за межами) за допомогою Безпілотного літального апарату (модель: Альбатрос-Г1), який належить ТОВ «Біобаланс».

10:00:52 19.07.2023

Шановні жителі громади!

В с. Грузевиця відбудеться церемонія прощання із українським захисником, мешканцем села Грузевиця Чорноострівської територіальної громади Горпенко Анатолієм Леонідовичем, який загинув захищаючи незалежність та цілісність України від зазіхань російського агресора.

11:40:12 21.06.2023

ШАНОВНІ ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІ

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради повідомляє землекористувачів про необхідність сплатити земельний податок за 2023 рік

09:13:03 08.06.2023