Оприлюднили графіки погодинних відключень на Хмельниччині: коли їх можуть застосувати

Ймовірність погодинних відключень зберігається. Ситуація в енергомережі країни все ще залишається напруженою. На Хмельниччині, як повідомляє «Хмельницькобленерго», наразі графіки погодинних відключень не застосовуються, але ймовірність відключень зберігається.

10:10 17.05.2024

Шановні мешканці Чорноострівської громади, керівники підприємств, установ та організацій, які розташовані на нашій території!

Відповідно до рішення виконкому селищної ради від 28.03.2024р. №17 наша громада вчергове взяла участь у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля» та провела Дні благоустрою по всіх наших селах.

14:04 15.05.2024

Конкурс міні-проектів  «Платформа ідей»

Конкурс міні-проектів «Платформа ідей»

14 травня відбулося засідання журі по проведенню конкурсу з визначення переможців міні-проектів, розроблених учнями закладів освіти та молоддю сіл Чорноострівської селищної ради «Платформа ідей». Даний проект вже не перший рік дає можливість молоді реалізувати власні ініціативи в різних сферах соціально-економічного, освітнього, культурного та фізкультурно-оздоровчого життя громади за рахунок коштів місцевого бюджету.

16:58 14.05.2024

День Європи в Україні

Другий рік поспіль Україна спільно з державами усього Європейського Союзу відзначає День Європи 9 травня, історично підтверджуючи той факт, що ми завжди були європейською державою. Для нас це не просто географічна приналежність, а свідомий цивілізаційний вибір українського народу! Народу, який не лише має прагнення жити в умовах ствердження найвищих людських цінностей, а й споконвіків стояв на захисті інших європейських держав від ординських навалів.

10:11 09.05.2024