Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі в екосистемах

На території України спостерігається підвищення температурних показників та незначна кількість опадів. Зважаючи на це, а також на те, що люди починають прибирати свої присадибні ділянки, спалювати залишки сухої рослинності, існує загроза збільшення кількості пожеж в екосистемах.

10:22:46 14.03.2017

Виготовляйте компост – бережіть навколишнє середовище!

Загальною проблемою для більшості населених пунктів сільської місцевості є відсутність чіткої та дієвої схеми поводження з твердими побутовими відходами. На сьогодні проблема поводження з твердими побутовими відходами у сільській місцевості постає останнім часом не менш гостро, ніж у містах.

15:18:56 13.03.2017

Про скликання сесії

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради повідомляє про  скликання  17 сесії VII скликання Чорноострівської селищної ради 22 березня 2017 року 0 10:00.

09:59:43 13.03.2017

Первоцвіти – квіти провісники весни

Останніми роками кількість первоцвітів в Україні значно скоротилася. Рослини, які віщують нам прихід весни, за останні десятиліття опинилися на межі зникнення. Це відбувається внаслідок господарського освоєння місць зростання первоцвітів, намагання окремих людей перетворити їх на засіб заробітку.

13:47:11 03.03.2017