Запобігання надзвичайним ситуаціям

Про обмеження продажу та використання піротехнічних засобів

Феєрверки зачаровують, дають відчуття свята. І водночас несуть велику небезпеку. Травми людей та тварин, що можуть призвести до загибелі, пожежі – такою може бути ціна «запального» свята. Аби свята пройшли безпечно і щасливо, слід дізнатись про наступне.

11:19:40 30.12.2021

Стаціонарні пункти обігріву

На території Чорноострівської ТГ визначено 3 стаціонарні пункти обігріву на осінньо-зимовий період 2021-2022 років. - КНП Чорноострівська лікарня Чорноострівської селищної ради, Грузевицький та Миколаївський старостати.

15:00:09 06.12.2021

Правила безпечного відпочинку на воді

Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку — відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку.

11:23:02 17.05.2021

ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЗАГИБЕЛІ БДЖІЛ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ОБРОБІТКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР ПЕСТИЦИДАМИ

Юридичні та фізичні особи, які проводять діяльність, що впливає або може вплинути на стан бджіл, зобов’язані забезпечити їх охорону, дотримуватися діючих нормативно-правових актів, що передбачають охорону бджіл від отруєння, а саме: ст. 30, 37-40 Закону України ''Про бджільництво'' від 22.02.2000р., розділу 7 Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл, затвердженої Наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини від 30.01.2001 р. № 9. Також в Україні діє Інструкція по профілактиці отруєння бджіл пестицидами.

16:32:24 29.04.2020