Чорноострівська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Апарат ради

Апарат ради

селищний голова - Дзісь Михайло Семенович

перший заступник селищного голови - Мельник Світлана Василівна

секретар - Тернопольська Наталія Миколаївна

керуючий справами - Гудима Наталія Петрівна

 

Бухгалтерська служба:

начальник бухгалтерської служби, головний бухгалтер - Бездітна Наталія Іванівна

заступник головного бухгалтера - Радиш Антоніна Сергіївна

спеціаліст бухгалтерії - Синіцький Сергій Леонідович

спеціаліст бухгалтерії - Новицька Тетяна Миколаївна

спеціаліст бухгалтерії - Юзвина Марина Олегівна

спеціаліст бухгалтерії - Щеглова Валентина Миколаївна

спеціаліст бухгалтерії - Панасюк Ніна Іванівна

 

Фінансовий відділ:

начальник фінансового відділу - Рудковська Оксана Олександрівна

спеціаліст фінансового відділу - Кондратюк Марія Петрівна

спеціаліст фінансового відділу - Трач Олена Володимирівна

 

Юридичний відділ:

начальник юридичного відділу - Топольніцький Володимир Володимирович

спеціаліст-юрист (юрисконсульт) - Дзісь Богдан Михайлович

спеціаліст-юрист (юрисконсульт)  - Кураішева Амінат Маратівна

 

Відділ освіти освіти, культури, молоді та спорту:

начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту – Мала Наталя Володимирівна

спеціаліст по освіті, молоді та спорту – Степанова Марічка Василівна

спеціаліст по освіті, молоді та спорту – Чорненька Ірина Сергіївна

спеціаліст з питань культури, національностей, релігій та туризму – Бєлєванцев Анатолій Васильович

 

спеціаліст (землевпорядник) - Гулівата Анжела Анатоліївна

спеціаліст (землевпорядник) - Кондратюк Родіон Олександрович

спеціаліст по інформаційній діяльності та обслуговуванню ПК -Комаренець Дмитро Юрійович

спеціаліст по ЖКГ, транспорту та благоустрою - Личак Алла Євгенівна

спеціаліст по соціальному захисту - Зозуля Тетяна Леонідівна

інспектор ВОС - Яроцька Оксана Людвігівна

інспектор паспортист - Гаркуша Аліса Василівна

діловод - Бойчук Людмила Василівна

діловод - Тернопольська Іванна Іванівна

діловод – Андріїшина Анна Вікторівна

директор Чорноострівського СЦ СССДМ - Шинькова Олена Миколаївна

провідний фахівець Чорноострівського СЦ СССДМ - Римар Людмила Анатоліївна

 

Старости:

староста сіл Рідкодуби, Лапківці - Майданіч Таміла Миколаївна

староста сіл Антонівка, Катеринівка - Батурко Людмила Анатоліївна

староста сіл Захарівці, Ляпинці,Крачки - Комарницький Віктор Людвигович

староста сіл Везденьки, Малі Орлинці - Ритікова Любов Валентинівна

староста сіл Миколаїв,Манилівка - Горохівська Зоя Миколаївна

староста села Грузевиця - Петрів Люба Михайлівна

староста села Осташки - Горностай Людмила Володимирівна

староста сіл Педоси, Мартинівка - Цілінський Валерій Станіславович

староста сіл Ставчинці, Польові Гринівці - Редчук Валентина Володимирівна