Охорона навколишнього природного середовища

Шановні мешканці та гості нашої громади!

З настанням весняно-літнього періоду за прогнозами синоптиків очікується встановлення сухої та спекотної погоди. В зв’язку із настанням сезону відпусток, в тому числі відвідування населенням місць відпочинку в парках, лісових масивах та біля водойм, зростає ризик травмування людей, виникнення нещасних випадків на водних об’єктах та  пожеж у лісових масивах, лісостепових зонах, сільгоспугіддях, торфяниках.

13:46:38 18.04.2023

Шановні мешканці та гості нашої громади!

10:40:11 13.05.2021

Виготовляйте компост – бережіть навколишнє середовище!

Як правильно зробити компостну яму У теплу пору року у великої кількості мешканців сільської місцевості, виникають два загальних питання. Перший-як добре удобрити грунт? Другий-куди подіти постійно накопичуване побутове сміття? Проблеми у всіх спільні, а вирішує їх кожен по-своєму.

11:38:13 19.04.2021

Запобігання отруєнню бджіл!

На виконання листа Секретаріату Кабінету Міністрів України від 04.05.2020 №14720/0/2-20 та розгляду в межах повноважень звернення Всеукраїнеської громадської спілки «Пасічники України проти пестицидів» від 28.04.2020 №07/04 щодо факту тотального знищення бджолосімей та пасік в селах Рівненщини та Хмельниччини, спричинених порушенням сільгоспвиробниками чинного законодавства України при обробці пестицидами та агрохімікатами полів, виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради рекомендує Вам дотримуватись норм законодавства та своєчасно повідомляти власників пасік та органи місцевого самоврядування щодо такого обробітку рослин.

16:49:05 20.05.2020

ЩОДО ПОРЯТУНКУ ЛЕЛЕК

У зв’язку з похолоданням лелеки, що уже повернулися в Україну, можуть загинути від холоду та голоду. Через замерзання водойм і товстий шар снігу лелекам складно здобувати їжу. Просимо допомогти пернатим та надаємо поради, щодо правильного порятунку лелек:

13:33:16 23.03.2018