ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

24 березня у місті Хмельницький відбувся півфінал ІІІ етапу змагань Шкільних ігор в рамках загальнонаціонального проекту «Пліч-о-пліч зі спортом» з футзалу. Чорноострівську громаду представила команда Осташковецької гімназії, яка здобула перемогу у ІІ етапі змагань серед ЗЗСО Чорноострівщини. Наші спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, мужність та надзвичайну майстерність у володінні м’ячем, і хоча суперники показували високий рівень гри, наша команда здобула ІІІ призове місце.

16:52 25.03.2024

Обласний конкурс читців «Ми патріоти»

21 березня на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся ІІІ фінальний етап обласного конкурсу читців закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Ми патріоти». Щороку захід проводиться з метою залучення дітей до кращого надбання української культурної спадщини засобами українського літературного мистецтва.

11:38 22.03.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту містобудівної документації, початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості та проведення громадських слухань «Детального плану території масиву багатоквартирної житлової забудови та громадських будівель та споруд, інших об’єктів загального користування на території Чорноострівської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області з метою внесення пропозицій щодо змін до генерального тплану населеного пунку»

13:33 21.03.2024

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Відповідно до наказу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді №12 від 05.02.2024 «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» за 2023 рік» учні закладів загальної середньої освіти Чорноострівської громади здобули призові місця:

10:26 20.03.2024

А роки летять ... !

Вчора, 18 березня свій 90-річний ювілей відзначила жителька села Ставчинці Перун Євгенія Миколаївна.

15:58 19.03.2024