«Організація діяльності бібліотек в умовах утворення ОТГ»

Сьогодні  відбувся бібліотечний день за участі працівників бібліотек Чорноострівської ОТГ на тему «Організація діяльності бібліотек в умовах утворення ОТГ».

На бібліотечному дні спеціаліст з питань культури, національностей, релігій і туризму відділу освіти, культури, молоді та спорту Чорноострівської селищної ради Анатолій Бєлєванцев провів для присутніх тренінг з питань адаптації бібліотечних закладів в центри активності громад, їх ролі в збереженні нематеріальної культурної спадщини краю, роботі закладу  по формуванню на їх базі любительських об’єднань та клубів за інтересами, роботі з майстрами народної творчості  та впровадження інтерактивної роботи з жителями громади.

З презентацією роботи Хмельницької районної агенції місцевого розвитку виступила Зоя Філіпенко.

Також присутні обмінялися напрацьованим досвідом функціонування бібліотек в сучасних умовах.

За результатами фото - конкурсу, оголошеного районною бібліотекою «Одягніть вишиванку – обєднайте країну» завідуюча бібліотекою с. Грузевиця Ніна Свередюк виборола перше місце. Ми вітаємо Ніну Леонідівну з перемогою.