Чорноострівська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Заходи Чорноострівської селищної ради до Дня пам’яті  та  примирення

Заходи Чорноострівської селищної ради

до Дня памяті  та  примирення і 72річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

 

 

№ п/п

Населені пункти

Представники

Дата

09.05.2017

1

смт. Чорний Острів,

с. Вовча Гора

Дзісь Михайло Семенович

Мельник Світлана Василівна

Гудик Володимир Іванович

Виноградська Галина Федорівна

Мельник Валентина Федорівна

Ткачук Ігор Анатолійович

Демянчук Вадим Сергійович

Кузьміч Володимир Костянтинович

Личак Костянтин Вільянович

10.00

11.00

2

с. Везденьки

Ритікова Любов Валентинівна

Мельничук Андрій Вікторович

10.00

3

с. Малі Орлинці

Ритікова Любов Валентинівна

Мельничук Андрій Вікторович

11.00

4

с. Грузевиця

Топольніцький Володимир Володимирович

Петрів Люба Михайлівна

Шевчук Михайло Іванович

Безвух Олександр Анатолійович

Бліндар Юрій Михайлович

Терещенко Валентина Володимирівна

Миц Анатолій Сергійович

9.30

5

с. Захарівці

Комарницький Віктор Людвигович

Мала Наталя Володимирівна

10.00

6

с. Миколаїв

Горохівська Зоя Миколаївна

Стецюк Федір Федорович

10.00

7

с. Манилівка    

Горохівська Зоя Миколаївна

Стецюк Федір Федорович

11.00

8

с. Осташки

Горностай Людмила Володимирівна

Кашараба Іван Васильович

Макаришина Світлана Михайлівна

12.00

9

с. Педоси

Цілінський Валерій Станіславович

Грига Валентин Володимирович

10.00

10

с. Мартинівка

Цілінський Валерій Станіславович

Павловська Світлана Казимірівна

10.00

11

с. Бережанка

Цілінський Валерій Станіславович

Павловська Світлана Казимірівна

9.00

12

с. Рідкодуби

Гудима Наталія Петрівна

Майданіч Таміла Миколаївна

Сорока Олександр Васильович

11.00

13

с. Лапківці

Дзісь Михайло Семенович

Гудима Наталія Петрівна

Майданіч Таміла Миколаївна

Садовець Сергій Володимирович

11.00

08.05.2017

14

с. Ставчинці

Редчук Валентина Володимирівна

Тернопольська Наталія Миколаївна

Танавський Павло Зіновійович

10.30

15

с. Польові Гринівці  

Редчук Валентина Володимирівна

Мелятинська Світлана Миколаївна

9.30

16

с. Антонівка

Батурко Людмила Анатоліївна

Малькут Анатолій Іванович

11.00

17

с. Катеринівка  

Батурко Людмила Анатоліївна

Вітвіцька Лідія Василівна

Римар Людмила Анатолівна

10.00

 



« повернутися до списку новин