Вітання до Дня працівника соціальної сфери України

Дата: 02.11.2017 11:27

Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим.

Іван Франко

Щиро вітаємо із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.

Соціальні працівники – це люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу нашим співвітчизникам.

На території Чорноострівської селищної ради та ОТГ працюють та надають послуги Центр соціального обслуговування населення директор Зінаїда Бандирська, Чорноострівський селищний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді. директор центру Олена Шинькова, Державний заклад «Хмельницький обласний соціальний центр матері і дитини» директор Любов Кисіль, Державний заклад «Хмельницький обласний соціальний гуртожиток для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування» директор Віра Данилюк.

Ваша щоденна робота і не завжди помітна, але своєю сутністю та спрямованістю невіддільна від глибинного смислу й підвалин нашої соціальної держави.

Сердечно бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

Не маємо сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий вам моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам нашої Чорноострівської громади.