Уся наша Чорноострівська громада сьогодні вишивана!

Дата: 18.05.2017 09:08
Кількість переглядів: 1108

День вишиванки - відносно нове народне свято, покликане до сприяння єдності і культурного відродження українського народу. Як показує досвід, люди в день вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в одязі із зображенням стародавнього національного орнаменту закодовано багато символів сили, добробуту та оберегів, що ми сьогодні могли побачити під час свята на майдані  селища Чорний Острів.

Радісно, що кожен українець цього дня, від дошкільника до людей похилого віку, одягли вишиванку і з гордістю прийняли участь у масових заходах, підкреслюючи свій патріотичний дух.

Хочеться відмітити відповідальну, яскраву та багатогранну підготовку школярів Чорноострівського НВК,  Марянівської ЗОШ І-ІІ ст. та дошкільняток Чорноострівського ДНЗ «Ромашка», які влаштували флешмоб до Дня вишиванки.

Радіємо тим, що наша Чорноострівська громада сьогодні уся вишивана…