Педагогічна практика директорів загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів

4  травня   2017 року на базі Захаровецької ЗОШ  І-ІІ  ступенів Чорноострівської  селищної ради  проводилась педагогічна практика директорів загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів, слухачів курсів  Хмельницького обласного  інституту післядипломної педагогічної освіти на тему   «Державно-громадське управління в умовах школи-родини». Завданням   заходу  було  розширити знання керівників  з питання  партнерства  і співпраці школи з батьківською громадськістю  та органами самоврядування  у справі становлення особистості учня.

Учасників  практики   привітав селищний голова Дзісь М.С., який розповів про освітній простір Чорноострівської громади, також освітяни області мали  змогу відвідати  музей поета-байкаря Л.І.Глібова,  переглянути медіа-презентацію директора Захаровецької ЗОШ Мороз О.В.  під час якої вона  ознайомила присутніх з діяльністю адміністрації школи та педагогічного колективу з питання залучення батьків і громадськості  до партнерства в освіті, педагоги закладу провели майстер-клас на тему «Мій родовід: від витоків до сучасності», показали фрагменти  уроків з цікавими  формами роботи.