30 серпня, напередодні довгоочікуваного освітянами Дня знань, в приміщенні актового залу Чорноострівського ПАЛ, відбулася серпнева конференція педагогічних працівників під назвою «Управління освітою в умовах запровадження Концепції Нової української школи та особливості організації навчально-виховного процесу в новому 2017-2018 навчальному році».

Із початком нового навчального року педагогів привітав Чорноострівський селищний голова Дзісь Михайло Семенович, який висловив вдячність присутнім за терпіння, мудрість, сумлінність у виконанні високої місії – виховання підростаючого покоління та побажав здоров’я, благополуччя, старанних, вдячних учнів, справжніх відкриттів та наукових перемог. Про підсумки розвитку системи освіти громади у 2016-2017 навчальному році та завдання забезпечення якості освіти в умовах реформування галузі доповіла начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради Мала Наталя Володимирівна .

Під час конференції були вручені Подяки кращим загальноосвітнім та дошкільним навчальним закладам громади згідно підготовки їх до нового навчального року, святково відзначили влиття у педагогічну когорту молодих спеціалістів.

На завершення конференції освітян привітали цікавою музичною композицією учні Грузевицької ЗОШ І-ІІІ ст. та Осташковецької ЗОШ І-ІІ ст.