Спортивна молодь – здорова громада!

Дата створення: 10:43 15.12.2017

14  грудня, на базі Грузевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, відбулася першість громади  з баскетболу  серед учнів  закладів середньої освіти Чорноострівської селищної ради. В змаганні взяли участь 6 команд юнаків, які продемонстрували  чудову гру та спортивний гарт.  В результаті цікавої та напруженої боротьби перше місце виборола команда Миколаївської ЗОШ  І-ІІІ ступенів ім. Героїв Небесної Сотні, друге – учні Грузевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів та на третьому  місці  команда Чорноострівського  НВК. Переможці  змагань  отримали  дипломи Чорноострівської селищної ради, а всі учасники  - масу позитивних  вражень та гарний настрій.

Чорноострівська громада дружня до людей

Дата створення: 15:41 13.12.2017

В рамках проекту U-LEAD з Європою «Підтримка реформи децентралізації в Україні» Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування в приміщенні Хмельницької торгово-промислової палати провів Форум регіонального розвитку «Розумне зростання Хмельниччини та розвиток територій». Свої досягнення та інновації в розвитку інфраструктури представила і Чорноострівська ОТГ .

З Днем місцевого самоврядування

Дата створення: 16:15 11.12.2017

У День місцевого самоврядування в приміщенні Чорноострівської дитячої школи мистецтв відбулися урочистості та  концерт. Святкові вітання від Чорноострівського селищного голови Михайла Дзіся, депутата Хмельницької районної ради Олени Мороз, директора територіального центру соціального обслуговування населення Зінаїди Бандирської та  побажання  здоров’я, добра, родинного щастя і злагоди,  успіхів у всіх починаннях  на благо нашої неньки - України, рідного Чорного Острова та громади лунали в адресу депутатів, працівників виконавчого комітету селищної ради та старост ОТГ.

Нарада директорів сільських будинків культури та завідуючих сільськими клубами і працівників бібліотек Чорноострівської ОТГ

Дата створення: 15:51 28.11.2017

Відбулась нарада  директорів сільських будинків культури та завідуючих сільськими клубами і працівників бібліотек Чорноострівської ОТГ за участі спеціаліста з питань культури, національностей, релігій та туризму відділу освіти, культури, молоді і спорту Чорноострівської селищної ради Анатолія Бєлєванцева. На нараді піднімались питання стратегічного та поточного планування в закладах культури, оформлення   клубних та бібліотечних локацій, визначені пріоритетні напрямки життєдіяльності закладів культури.  На нараді були обрані рада клубних працівників у складі: Валентини Майданіч – директора Рідкодубського СБК, Лариси Сеник – директора Осташковецького СБК та Ніни Бойчук – завідуючої Лапківецьким СК.

«СВІЧА ПАМ’ЯТІ»

Дата створення: 11:40 27.11.2017

Полин травою на душі гірчить печаль,

У садочку свято

Дата створення: 14:52 22.11.2017

М’який лапатий сніжок зустрів цей святковий день легким морозцем  та передчуттям дива. Святий Михайло на баскому білому коні приїхав 21 листопада і  в Чорноострівський дошкільний навчальний заклад «Ромашка» з вітаннями та дарунками. До свята Михайла дітки та вихователі вже традиційно готуються завжди завчасно. Пісні і танці, віршики та всілякі цікавинки чекають в цей день на іменинників та  гостей закладу.

Мітинг пам’яті Героїв Небесної сотні на честь Дня Гідності та Свободи

Дата створення: 10:30 22.11.2017

Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції -  Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.  Після подій 2013-го - 2014-го років, революції Гідності і трагедії початку неоголошеної війни Росії проти України, окупації «братнім російським народом» Кримського півострова і Сходу України, відповідно до Указу Президента України та з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян в Україні був встановлений  День Гідності та Свободи, який відзначається  щорічно 21 листопада.

Тренінг «Як формувати комунікативну політику в локальних медіа»

Дата створення: 15:24 16.11.2017

15.11.2017 р. Хмельницький відокремлений підрозділ установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» організував одноденний тренінг «Як формувати комунікативну політику в локальних медіа». Чорноострівську об’єднану територіальну громаду представляла перший заступник Чорноострівського селищного голови Світлана Мельник.

«Чорноострівський ярмарок!»

Дата створення: 14:19 10.11.2017

Увага! Увага! Спішіть-поспішайте!

«Моя професія – гармонія краси»

Дата створення: 13:54 10.11.2017

Цей день – свято не лише тих, хто працює в галузі, а й кожної людини, яка присвячує своє дозвілля мистецтву, намагається реалізувати себе як особистість через творчість, захоплюється традиційною культурою нашого народу. З давніх-давен благодатний грунт народного мистецтва був основою, на якій формувалась українська література, музика, професійне виконавство. Ми пишаємось народним генієм, створеною ним упродовж сторіч велетенською пісенною, фольклорною, малярською скарбницею. З тими здобутками незалежна Україна вступає в коло світових культур, являючи вселюдському загалу неповторність свого голосу, незламність свого духу, своє глибоко національне світобачення.