Робоча зустріч з працівниками ГУ ДФС у Хмельницькій області

Дата створення: 12:41 17.04.2018

В приміщенні Чорноострівської селищної ради 17.04.2018 року о 10 годині відбулася робоча зустріч з працівниками ГУ ДФС у Хмельницькій області ГДРІ Тропарчук І.І. та ГДРІ Якубовою А.В. з метою забезпечення повноти та своєчасності справляння податку на доходи фізичних осіб та для налагодження партнерських відносин з платниками податків та створення сприятливих умов для платників податків.

Дата створення: 12:28 16.04.2018

У перервах між поїздками на Схід наша Творча сотня "Рух до перемоги" у межах волонтерських концертів зустрічається з земляками, щоб за допомогою пісень, музики, поезії говорити про війну, якою живе частина України, і про мир, якого всі ми прагнемо. На запрошення Чорноострівської ОТГ, побували у с.Грузевиця з концертом "З любов'ю - заради миру". До будинку культури завітали представники громади, школярі, військовослужбовці однієї з в/ч. Упродовж трохи більше години, поки тривав концерт, торкнулися різних тем, спонукали глядачів до різнопланових емоцій. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих на війні. Співали про Україну і батьківство, про кохання і надію, про віру в нас і нашу країну! Працювали волонтерським складом: викладачка чорноострівської ДМШ Анастасія Капустянська, викладачка красилівської ДМШ Olya Beznosyuk, викладач хмельницького музичного коледжу ім. В.Заремби Ігор Грінькевич, працівник 42 гарнізонний будинок офіцерів Sergey Skop, артистки ансамблю "Козаки Поділля" Хмельницька обласна філармонія Олена Мишляковська-Урбанович, Марина Клишната, Яна Гарманюк, Оксана Радушинська та її батьки. Вдруге разом із Творчої сотнею співпрацював зразковий хореографічний ансамбль "Забава", оздоблюючи виступи артистів хореографічними постановками.

«Великоднє диво писанки»

Дата створення: 12:22 12.04.2018

Христос Воскрес, Велично дзвін

Весняний призов 2018

Дата створення: 11:06 11.04.2018

Сьогодні, 11 квітня 2018 року, трьох юнаків населених пунктів Чорноострівської громади урочисто проводжали до лав Збройних Сил України на строкову службу. Це: Малий Сергій Русланович (с. Бережанка), Язвінський Денис Михайлович (с. Мартинівка), Ліщинський Микола Миколайович (с. Мартинівка).

Атестація педагогічних працівників 2018 рік

Дата створення: 10:42 06.04.2018

З метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу у навчальних закладах громади 05.04.2018 року була проведена чергова атестація педагогічних працівників атестаційною комісією ІІ рівня при відділі освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради.

Відкритий конкурс читців та театральних колективів ім. Леоніда Івановича Глібова «Дух Генія вита Подільським краєм»

Дата створення: 10:32 27.03.2018

Леонід Іванович Глібов – байкар, письменник, слава про нього вийшла за межі України ще за життя поета, його твори любили всі дорослі і діти, особливо гострі та влучні байки. Чарівні поетичні рядки і сьогодні відкривають підростаючому поколінню красу рідної природи, вчать любити рідну землю, солов’їну мову, боротися за правду, за незалежність.

Творча сотня «Рух до перемоги»

Дата створення: 16:49 19.03.2018

МИ ПЕРЕМОЖЕМО!

«Безкраї обрії мистецтва»

Дата створення: 16:43 19.03.2018

Справжнє свято музики, мистецтва й краси вирувало 15 березня у затишних стінах Грузевицького будинку культури. «Безкраї обрії мистецтва» - під такою назвою пройшов звітний концерт обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності, під час якого учні навчальних закладів Чорноострівської селищної ради продемонстрували високий виконавський рівень, творчість, професіоналізм, драйв та шалені емоції. Концертні номери були представлені в різних жанрах, також у фойє будинку культури була представлена виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Журі Хмельницького ОЦНТТУМ у складі Жолобок Н.В., Барабаш В.П., Митко О.М., Стельмах І.А. засвідчило високий рівень організації конкурсу та майстерності учасників, які в черговий раз довели, що Чорноострівська громада – невичерпна скарбниця талантів.

Святковий концерт до міжнародного жіночого Дня «Ти – вічна таїна»

Дата створення: 09:47 09.03.2018

У кого з нас не бринить щемливо душа, коли вслухаємося в мудру, сердечну пісню, слово про дівчат, жінок, матерів та сестер, коли чуємо ніжні слова. У такі хвилини хочеться палко любити, вірити, сподіватися та радіти.

«Із неба Душі сяють заклинально»

Дата створення: 12:37 21.02.2018

Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем та вдячність  за все, що вони повстали проти тиранії та свавілля. Вони загинули за Україну, за майбутнє, за щасливі посмішки наших дітей! В смт. Чорний Острів відбувся мітинг-реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні «Із неба Душі сяють заклинально». Жителі та гості громади  схилили голови перед світлою пам'яттю Героїв Небесної Сотні та наших земляків воїнів, які загинули у зоні АТО, віддавши власне  життя за Україну та її майбутнє Олександра Пасічника, Олександра Попова, Ігоря Мельника, Богдана Ліщинського, Ярослава Костишина.