Жителі Грузевиці святкували День села та День захисників України!

Дата створення: 15:26 19.10.2017

14 жовтня під Покровом Пресвятої Богородиці жителі Грузевиці святкували День села та День захисників України!

Під святим Покрови омофором Україну в мирі ми єднаймо

Дата створення: 12:47 17.10.2017

14 жовтня Україна відзначає День Покрови Божої матері. День захисника України та День українського козацтва. Напередодні в концертній залі Чорноострівського аграрного ліцею відбулися урочистості з нагоди цих дат. Представники сіл Чорноострівської об’єднаної територіальної громади, Чорноострівської селищної ради, військовослужбовці ВЧ А – 3013.

На честь Дня захисника України лунали пісні

Дата створення: 16:09 12.10.2017

В Хмельницькому обласному науково-методичному центрі відбувся регіональний конкурс виконавців патріотичних сценічних творів до Дня захисника України.

Не міліє культури криниця

Дата створення: 12:47 10.10.2017

Мальовнича Полтавщина,  здавна є центром духовності України, осередком культурно – мистецького життя бо саме тут народився великий геній української літератури Г. Сковорода, славетний син народу та унікальний знавець та популяризатор звичаїв та обрядів М. Гололь. Це батьківщина залюблених в Україну П. Майбороди та Н. Кириченко.

«Яскраві діти України»

Дата створення: 22:03 04.10.2017

Всеукраїнський день дошкілля

Дата створення: 13:11 24.09.2017

Освітні заходи з нагоди святкування в Україні Національного дня миру

Дата створення: 12:21 22.09.2017

21 вересня в навчальних закладах Чорноострівської селищної ради, були проведені освітні заходи з нагоди святкування в Україні Національного дня миру. Також  школярі взяли участь у флешмобі «Голуб миру», який символізує  спокій, мирне  життя і дружбу, вічне братерство і солідарність народів.

ПРОВОДИ У ЗОНУ АТО

Дата створення: 10:20 08.09.2017

5 вересня 2017 року 9 військовослужбовців  Грузевицької військової частини А3013  відбули на Житомирщину в навчальний центр, після якого будуть виконувати свій військовий обов’язок  по захисту держави у зоні бойових дій АТО. На сході воїни служитимуть протягом дванадцяти місяців. Проводжали їх у службове відрядження весь склад військової частини на чолі з командиром, полковником Сандулом М.М., Чорноострівський селищний голова Дзісь М.С., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Гуцалюк Ю.Л., представники духовенства, рідні та друзі. Від Чорноострівської селищної ради військовослужбовцям було передано набори особистих засобів гігієни; від ТОВ «Чорноострівська трикотажна фабрика» (директор Тимченко В.В.) – футболки та від ТОВ «Агроприбужжя-2007» (директор Малий А.Б.) – тонометр. Слід зазначити, що серед цих військовослужбовців більшість земляки – мешканці населених пунктів Чорноострівської громади. Усім бажаємо, щоб їх сила та мужність збільшувались завдяки  любові, підтримці рідних і близьких та Божого благословення.

З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дата створення: 15:36 01.09.2017

В осінній теплий день 1 вересня пролунав вітальний перший дзвінок для майже 1000 школярів навчальних закладів Чорноострівської селищної ради.