Позачергові вибори старости сіл Рідкодуби, Лапківці Рідкодубського старостинського округу Чорноострівської селищної ради

9 липня 2017 року відбулися позачергові вибори старости сіл Рідкодуби, Лапківці Рідкодубського старостинського округу Чорноострівської селищної ради, за результатами яких було обрано старосту для наступних сіл:

Рідкодуби-Лапківці – Майданіч Тамілу Миколаївну 1979 року народження, виконуюча обов`язки старости сіл Рідкодуби,  Лапківці Рідкодубського старостинського округу Чорноострівської селищної ради, безпартійна, самовисування.

Голова Чорноострівької СВК                                                   Казімірова Г.С

Секретар Чорноострівської СВК                                            Савіцька І.О.

Рішення №10 Про обрання старости

ПОВІДОМЛЕННЯ

Чорноострівська селищна виборча комісія про результати виборів старости села, селища Рідкодуби, Лапківці

Повідомлення про результати місцевих виборів