Розпорядження

Про створення атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради

Про перенесення робочих днів у 2018 році

Про затвердження плану заходів з реалізації право просвітниицького проекту "Я маю право!" у 2018 році

Про проведення огляду-конкурсу художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів освіти Чорноострівської селищної ради "Безкраї обрії мистецтва"

Про перенесення термінів зимових канікул у 2017-2018 навчальному році

Про перенесення робочих днів у серпні 2017 року

Про відзначення в Чорноострівській ОТГ Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України.

Про підготовку навчальних закладів Чорноострівської селищної ради до нового 2017-2018 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період.

Про закріплення території обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами громади.